www.iranrotec.ir

دستگاه لیزر ذر بنفشه شرابی

فروش درخت ژینکو ( جینکو ) بیلوبا دستگاه لیزر گونه های بنفشه که ذکر شد به سوز‌و‌سرما مقاومند به این ترتیب بر حسب شرایط آب و هوایی در طول پائیز , فصل زمستان یا بهار کشت می شوند .

در بنفشه خارجی , دستگاه لیزر ها درشت و از پنج دستگاه لیزر برگ نامنظم به رنگ های آبی , سپید , زرد رنگ و گهگاه بنفش مایل به سیاه ساخته شده که با لکه هایی از رنگ های دیگر منقوش شده است و گهگاه یک کدام از این رنگ ها به صورت چیره در آمده و تمام دستگاه لیزر به آن رنگ مشاهده می شود . به دلیل رنگ های زیاد متنوع , منظرة زیبایی داشته و از آن به عنوان زمینه در دستگاه لیزر کاری به کارگیری می‌شود . موردها استفاده از بنفشه دربرگیرنده تزیین زمین های مرطوب , محل های سایه گیر , ساخت بو در اشکال معطر و تهیة جور دستگاه لیزر در اشکال دارای دم دستگاه لیزر طویل می باشد .

دستگاه لیزر دهی بنفشه از آخرها تابستان تا اوایل بهار می باشد . نوعی از آن که به بنفشه چهار فصل دارای شهرت است در تمام سال دستگاه لیزر می دهد البته دستگاه لیزر ریزان ( نقطع ی عطف دستگاه لیزر دهی ) آن در بهار و پائیز است . در Violetها , دستگاه لیزر دهی زیر تأثیر دما و ارتفاع روز قرار می‌گیرد . این جور درتابستان ( دمای بالا و طول روز بلند ) رشد نیکی داشته و در پائیز استارت به دستگاه لیزر دهی می نمایند . در Violaو Pansyروزهای بلند تعداد دستگاه لیزر را ارتقاء میدهد اما درین حالت طول بین گره ها نیز بسیار می شود . در شرایط روز کوتاه , ساقه ها کوتاه و توانمند می شوند . هیچ خواب مشخصی در آنها دیده نشده است . Pansyهادر طول سال می توانند دستگاه لیزر بدهند . ولی دماهای بالای تابستان قادر است تحت عنوان یک برهان محدودکننده سبب کاهش پرورش گیاه شود .

بنفشه

بنفشه

برای کاشت در زمین یا دستگاه لیزر دان نخست کود نماید رها شونده در شکل رغبت در زمستان به خاک خود اضافه نمایید تا در طول فصل رویش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . در فصل‌تابستان برج 5 در ورامین معمولا بذر آن کاشته میشود . کمی ماسه یا این که خاک نباتی به خاک اضافه نمائید و زمین را به نیکی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای جلوگیری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی نمایید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع تولید شده‌است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در پایان یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک نمایید . در نوبت اول صبح ها به طور روزمره با آبپاش زمین را طوری آبیاری فرمایید که کود الک شده جابجا نشده و در فیض بذر جابجا نشود , که در غیر این شکل بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد لا به لا 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین روزگار برای توقف از خطا تصاحب کردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی خودداری کنید . پس از 4 کاغذ شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و دقت بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی خوش دستگاه لیزر و مالامال دستگاه لیزر خواهید بود . بعد از نزدیک شدن به زمانه غنچه دهی با کفگیر بوته ملازم خاک را کنده و درون باکس چوبی می‌زنند . و روانه ی باغچه یا این که بازار مینمایند .

نشا بنفشه
نشا بنفشه

برای کاشت در سینی نشا , میتوان در ساختمان بلند 5 بذر این گیاه را در درون زمین اصلی یا شاسی در داخل سینی های کشت کاشت . برای این عمل از خاک کوکوپیت ملازم پرلیت استعمال می‌کنید . نخست خاک را با دیازینون و کاپتان یا این که کاربندازیم , ضدعفونی کرده آن گاه هر بذر را درون هر سلول بکارید . این روش سبب ساز افزایش راندمان سبز شدن و جوانه زنی شما خواهد شد . بعداز چهار ورقه شدن از درون سلول بیرون شده و به داخل دستگاه لیزر دان 6 منتقل می‌گردد و تا دوران انتقال به زمین حساس سه سایز دستگاه لیزر دان عوض می کنند . تا برای فصل‌پاییز به دستگاه لیزر بروند .

بنفشه
بنفشه

تولیدات دارای ربط
تاج خروس هرمی
بذر دستگاه لیزر تاج خروس هرمی S1
3 , 000 تومان
بذر دستگاه لیزر حنا


برچسب‌ها: دستگاه ,
+ نوشته شده در  جمعه 21 مهر 1396ساعت 5:59  توسط Casey Hald  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]