www.iranrotec.ir


فروشگاه ساز

میزبان بلاگ

دستگاه لیزر برگ سیکاس :

سیکاس در محفظه های بیرونی به خیر و خوبی رویش می نماید ولی در صورتیکه آنرا در روی پاسیو و یا در کنج های ساختمان و یا تحت عنوان یک گیاه آپارتمانی مراقبت میکنید آن را در معرض آفتاب قرار داده و هر از چند گاهی دستگاه لیزر دان آن را بگردانید تا نور به کلیه بخش های و برگها به صورت یکسان برسد و پرورش برگها متقارن و متناسب باشد .

برگ سیکاس :

در مدل سیکاس رولتا که در کشور‌ایران رشد داده میگردد و در استان های شمالی به طور انبوه ساخت می گردد برگها در ابتدا به رنگ سبز براق و پس از بالغ شدن به رنگ سبز تیره هستند و ارتفاع برگها در شرایط نرمال حدود 1 تا 2 متر است .

از برگهای سیکاس به صورت گسترده ای در دستگاه لیزر فروشی ها برای تزیین تاج دستگاه لیزر و مدل دستگاه لیزر استفاده می‌شود . ارتقا آبیاری ( خیر بیشتراز حد ) در طول زمان برگدهی و نوروروشنایی دلخواه در زمان رشد نخستین برگهای برنا در پرورش و قد کشیدن برگ های سیکاس فراوان اثر گذار است .

هر از چند گهگاه برگهای کهن سال و کهنه و قهوه ای یا زرد را از گیاه حزف فرمایید تا هم گیاه شکل قابل قبولی به خویش بگیرد و نیز تنه و برگهای جدید اذن رشد پیدا کنند .

آب پاشی سیکاس :

در صورتی از سیکاس در دستگاه لیزر دان محافظت می‌کنید اعتنا نمایید و ابتدا اذن دهید که خاک دستگاه لیزر دان کاملاً خشک شود و آن گاه آن را آب پاشی نمائید .

کود دهی :

روزگار مطلوب برای کوددهی به سیکاس , درطول بهار و یا در اواخر تابستان است . در شرایطی که از کود های طبیعی مثل کودهای حیوانی و کود های دیر جذب استفاده می‌کنید خوب تر است از عاری بودن دهانه و نوک پیاز سیکاس از انباشت کود مطمین گردید چون احتمالا نظم برگهای نو به هم خورده و یا این که چه بسا موجب ساز بین رفتن آن‌ها یا این که به اصطلاح سوختن برگ سیاس گردد . در فصل بهار با کود 6 - 2 - 0 هم می توانید گیاه را تغذیه فرمائید . در کود دهی افراط نکنید و دقت نمائید که نبود مواد پرخاصیت زیان کمتری نسبت به کود دهی بیش تر از حد برای سیکاس دارد .

خاک مطلوب :

خاک مناسب برای سیکاس خاکی است که مخلوطی از خاک برگ سبک , ماسه , مقداری خاک رس باشد که نیز دارنده زهکشی عالی و هم نسبتا سبک و غنی از عناصر موردنیاز گیاه است . در هنگام کاشت سیکاس بایستی در لحاظ داشت که گیاه را طوری بکاریم که محل قرار به چنگ آوردن گیاه از زمین طبیعی اطراف خویش یه خرده بالاتر قرار گیرد . پیاز ( تنه ) سیکاس می بایست طوری در خاک قرار گیرد که نسبتاً یک سوم از آن در خاک و دو سوم دیگر آن از خاک بیرون باشد .

بده بستان دستگاه لیزر دان , جابجایی و انتقال :

شایسته ترین دوره برای انتقال و جابجایی و ردوبدل دستگاه لیزر دان سیکاس در زمستان و اوایل فصل بهار است چون رشد و رشد آن در این دوره همانند بخش اعظم اشکال گیاهان به دست کم می‌رسد . با اعتنا به پرورش مضاعف کمی که‌این گیاه دارااست نیاز به جابجایی و تعویض دستگاه لیزر دان آن نیز طبیعتا کم خواهد بود و با دقت به حجم ریشه ها این جابجایی در فاصله هنگامی بلند تری لازم خواهد بود . همینطور باید توجه داشت که بعداز بده بستان جای سیکاس بازه زمانی روزگار بیشتری را برای تطابق و خو به چنگ آوردن به مکان نو حتمی خواهد داشت . در گزینش دستگاه لیزر دان و جای گیاه سیکاس می بایست به‌این نکته دقت فرمائید که از دستگاه لیزر دان عمیق به کارگیری نمایید تا پس از رشد ریشه گیاه دستگاه لیزر دان را مالامال نموده و بعداز آن رویش تنه و برگها به تناسب ارتقا مییابد .


در‌این‌حالت‌ بهتر است دستگاه لیزر دانی را تعیین فرمایید که دست کم یک و نیم برابر ریشه سیکاس عمق داشته باشد &# فقدان مواد مفید دستگاه لیزر ;برچسب‌ها: دستگاه ,
+ نوشته شده در  جمعه 21 مهر 1396ساعت 6:06  توسط Casey Hald  | 

 
دانلود اهنگ جدید بالابر قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555 قیمت لپ تاپ ایسوس سری U قیمت لپ تاپ ایسوس سری v قیمت لپ تاپ ایسوس سری k قیمت لپ تاپ ایسوس سری N قیمت لپ تاپ ایسوس سری x قیمت لپ تاپ لپ تاپ قیمت قیمت تبلت قیمت انواع تبلت راهنمای خرید گوشی راهنمای خرید موبایل راهنمای خرید تلویزیون بهترین گوشی برای بازی بهترین گوشی برای سلفی بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید ویلا شمال دوربین مداربسته
بستن تبلیغات [X]